W angielskim ogrodzie

W ciągu 13 miesięcy przeprowadzono 84 godziny zajęć rozwijających dla 7 dziewcząt i 9 chłopców. Wykłdowcą była pani Anna Górska. Podczas zajęć uczniowie rozwijali kluczowe umiejętności w języku angielskim głównie poprzez gry i zabawy językowe – często wykorzystywane były pomoce zakupione w ramach projektu (gry, puzzle, klocki, makatka). Na zajęciach rozwijających uczniowie korzystali również z podręczników i słowników zakupionych do projektu, pracowali metodami aktywnymi, np. wykonywali drzewa genealogiczne, plakaty, korzystali z tablicy interaktywnej czy programów komputerowych. Natomiast na zajęciach praktycznych uczniowie przygotowali słowniczki obrazkowe oraz przedstawienie w języku angielskim, które zostało wystawione podczas konferencji podsumowującej projekt.  Uczniowie chętnie i aktywnie uczestniczyli w zajęciach, tworząc zgrany zespół.