Liczę więc jestem

W ciągu 13 miesięcy przeprowadzono 141 godzin zajęć wyrównawczych i 55 godzin zajęć rozwijających. Wzięł w nich udział 12 dziewcząt i 14 chłopców. Prowadziła je pani Zdzisława Róg.

Na zajęciach uczniowie pracowali metodami aktywnymi, czyli rysowali plakaty, tworzyli mapy mentalne na dany temat, grali w gry edukacyjne, układali tangramy. We wszystkich grupach bardzo pobadały się zajęcia z klejenia wielościanów. Na większości lekcji każda grupa miała do wykonania zadania przygotowane na kartach pracy. Największą atrakcją zajęć okazało się budowanie figur przestrzennych z klocków zakupionych do projektu. Uczniom taka  forma i  atmosfera zajęć bardzo odpowiadała.