Aktualności przyrodnicze i ekologiczne Klasa III A Władysław Szafer Moje przedmioty owoce w szkole Dla Rodziców Galeria Zajęcia dodatkowe Eduscience Klasa IIIc klasa 1

Marta Szajna

Klasa IIIc

STRASZNIE ŚMIESZNY DZIEŃ

AUTORKĄ ZDJĘĆ JEST OLA JÓZWA

JESIENNY SPACER

DO JEDZENIA ZNACZNIE WIECEJ

MAŁO NAS DO PIECZENIA CHLEBA

OSTATNI ROK W NASZEJ KLASIE

Barwy jesieni

PIERWSZA KLASA JEST JUŻ TYLKO WSPOMNIENIEM!

Drodzy Uczniowie !

Pragnę Wam  z całego serca podziękować za wspólnie spędzony rok szkolny. Wszyscy pracowaliście ciężko i wytrwale. Każdy z Was pokonywał swój własny tor przeszkód, na którym pojawiało się mnóstwo trudności, w mistrzowski sposób przez Was przezwyciężonych. Każdy miał też na nim swoje chwile radości
i zwycięstwa. Nikt się nie poddał, ani też nie osiadł na laurach. Wszyscy dotarliście do mety z napisem WAKACJE. Gratuluję!!! Jestem dumna z Was wszystkich razem i z każdego z osobna.

Życzę Wam, aby wakacje były dla Was cudownym czasem. Bawcie się dobrze,
ale pamiętajcie o bezpieczeństwie. Gromadźcie piękne wspomnienia, przeżywajcie niezwykłe przygody, doświadczajcie fantastycznych wrażeń i emocji, zawierajcie prawdziwe przyjaźnie, takie na całe życie i rozkoszujcie się tym co niesie lato - pogodą i swobodą. Do zobaczenia po wakacjach, a może i w trakcie:).

Drodzy Rodzice,

Wam również bardzo dziękuję za ten rok. Za to, że byliście zawsze, kiedy tego potrzebowałam. Za ciężką pracę, którą wykonywaliście z dziećmi w domu - zawsze ją dostrzegałam i doceniałam. Za współpracę przy organizacji szkolnego życia - pyszne ciasta, sałatki  i inne dary, za imprezy, które bez was nie byłyby takie wspaniałe. Za wyrozumiałość dla moich  nagłych pomysłów i zrozumienie, tego co najważniejsze, że wszystkie  moje działania mają jeden cel - dobro dzieci. DZIĘKUJĘ!

GRATULUJĘ Wam wszystkim wspaniałych pociech i życzę wytchnienia
od szkolnych, ale też i domowych obowiązków, odrobiny wolnego czasu dla siebie
i swoich przyjemności, radości z rodzinnych spotkań i dużo słońca tego lata.

Marta Szajna

Ps. Zadanie domowe na wakacje. Proszę o przysłanie kartki z wakacji - chcę wiedzieć gdzie wypoczywacie.

23 czerwca Dzień Ojca

Wszystkim Tatusiom w Dniu Ich Święta wszystkiego najlepszego!!!

26 MAJA - DZIEŃ MATKI

WSZYSTKIM MAMUSIOM ŻYCZYMY DUŻO